Otevřené sklepy Chvalovice 2022

Pro milovníky chvalovických vín jsme opět připravili oblíbenou akci "Otevřené sklepy Chvalovice" v sobotu 18. června 2022

V informačních stáncích si návštěvníci budou moci zakoupit vstupenku a bločky. Vstupenka obsahuje degustační sklenku, informační leták s mapou sklepů a identifikační pásku. V každém sklepě bude pro návštěvníky připraveno k ochutnávce cca 8 vzorků vín. Budete mít možnost nejen ochutnat kvalitní chvalovická vína, ale prohlédnout si prostředí pískovcových vinných sklepů a seznámit se s našimi vinaři.

Informační stánky budou otevřené v sobotu od 10:00 do 20:00 hod. Sklepy budou oficiálně otevřeny v rámci této akce od 10:00 do 20:00 hod.

Doprovodný program

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na

Parkování

Prosíme vás, abyste respektovali pokynu osob řídících provoz a parkovali na vyhrazeních parkovištích, příp. tak, abyste neblokovali vjezdy a vždy bylo zachováno místo dle vyhlášky pro průjezd záchranářů atd.

Doprava

Připravili jsme pro Vás tabulku odjezdů autobusů, abyste to případně měli po ruce až to bude potřeba.

Pokud zvolíte cestu pomocí linky IDS JMK a ještě jste nikdy nenavštívili naši sklepní uličku, tak na Vás čeká ještě cca 30 min. pěší cesty. Pro jistotu přikládáme i mapku(https://mapy.cz/s/mebokafavo), abyste nezabloudili.

Mapka otevřených sklepů

Děkujeme Vám, že budete výše uvedená pravidla dodržovat a akce úspěšně proběhne.

Vinaři z Chvalovic